Úvod > Služby > Neziskové organizace, státní správa

Neziskové organizace, státní správa

Neziskové organizace, dnes zapsané spolky (z.s.) se vyznačují jedním společným fenoménem - silné společné téma, které spojuje lidi a umožňuje jim vykonávat velké věci.

Dalším společným jmenovatelem tohoto typu organizace bývá též absence základních funkčních procesů a dlouhodobě strategie. A to často vede k opakujícím se problémům s udržení správného směru či ekonomické samostatnosti takové organizace.

Rádi Vám budeme nápomocni nastavit vaši organizaci tak, aby přinášela radost druhým i Vám. V této oblasti jsme realizovali několik zajímavých projektů...

Státní správa a samospráva

Máte pocit, že v rámci vašeho úřadu je velice těžké prosadit jakoukoliv změnu? Rádi byste, aby se vaši kolegové chovali vstřícně k vašim klientům - občanům? Hodilo by se Vám ve vedení lidí několik triků z oblasti komerční sféry?

Pro tyto případy máme vytvořené akreditované výcviky ministerstvem vnitra - Kompetenční akademie®, kterých se zúčastnili zástupci Jihočeského kraje.

Ve školství jsme se historicky podíleli na projektu zavedení principů systemického koučování a managementu pro vedoucí pracovníky středních škol.

POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE NÁM

Vaše jméno:

Telefon:

E-mail: