Úvod > Naše kurzy > Kompetenční Akademie® Přestaňte se dohadovat, domluvte se.

Kompetenční Akademie® Přestaňte se dohadovat, domluvte se.

Termín již 28.11.2018 a 12.12.2018

Kompetenční Akademie® Přestaňte se dohadovat, domluvte se!

Na výkonnost se klade čím dál tím vyšší důraz. Direktivní vedení zaměstnanců začíná být minulostí. Konkurence v podnikatelském prostředí se zvětšuje. Jak v této době tedy obstát? Na úvodním setkání Kompetenční akademie® vás seznámíme s účinnými metodami, které jsou podloženy dlouhodobým zkoumáním práce s nevědomím a fungování sociálních systémů. Současně vysvětlíme pojmy – neurolingvistické programování, Eriksonská komunikační hypnóza a kontinuální zlepšování Kaizen, systemický přístup a koučování včetně situací, kdy nástroje z výše popsaných metod efektivně využít v praxi.

PLUS

Chcete zjistit, jak využít vlastnosti své i svých kolegů při zvyšování pracovního výkonu a lepší komunikaci? Právě proto jsme pro vás připravili toto školení. Není tajemstvím, že znalosti typologie se využívají ve firmách při výběru nových zaměstnanců, při sestavování pracovního týmu, ale i při obchodních jednáních.

Speciální akce k oslavě 13. narozenin od založení naší firmy! Na všech veřejných výcvicích bude probíhat losování a ten, kdo si vylosuje ŠŤASTNOU 13 bude mít CELÝ VÝCVIK ZDARMA!!!

Více informací a popis průběhu kurzu zde: Kompetenční Akademie® Přestaňte se dohadovat, domluvte se!