Světová předpremiéra aplikace Let’s meet VR – a svět spolupráce na dálku již nikdy nebude stejný...

Na konferenci 30.11.2018 v Českých Budějovicích s názvem Zaměstnanci v době digitální představí ve světové předpremiéře Holistic management (BCF s.r.o.) unikátní aplikaci pro spolupráci na dálku ve virtuální realitě.

Let's Meet VR

„Hledali jsme velice pečlivě, ale aplikaci, která spojuje psychologii a tolik funkčních prvků pro společné tvoření ve virtuální realitě, jsme zatím nenašli.“ říká o novém projektu, který během letošního roku získal celou řadu ocenění jednatel společnosti Leoš Kubíček.

Asi to známe všichni, když se sejde projektový tým nebo svoláte firemní poradu a společně začnete vytvářet nový produkt či službu. Ten pocit, když vám ve vaší kreativitě pomáhá prostředí, usměvaví kolegové a práce jde od ruky... Teď STOP! Konec snění! Jak to bývá doopravdy?Virtuální ralita, virtual LAB, let's meet VR, holistic management

Vaše sterilní zasedací místnost moc ke kreativitě nevybízí. Na projektovém týmu je viditelně znát únava z brzkého stávání a stres z cestování po našich rozbitých a přecpaných silnicích. Kolega Hynek se tváří, jakoby právě snědl žábu. Tvůrčí atmosféra postupně vtahuje do spolupráce celý tým. Zaznamenáváte strukturu nového postupu na flipchart včetně všech návazností na ostatní oddělení a procesy. Ouha, celé se to začíná zahušťovat a původně přehledné schéma se stává zmatené. „Chybí nám třetí rozměr“ poznamenává jeden z kolegů, „abychom si vše dokázali dobře představit.“ Tma za okny ukazuje, že se čas pomalu nachýlil a na účastnících je vidět nervozita, že je čeká ještě několikahodinová cesta domů. Neefektivně strávený čas v kolonách, který navíc zatěžuje životní prostředí.

Virtuální ralita, virtual LAB, let's meet VR, holistic management

„A tohle se stává minulostí. Aplikace Let’s meet VR jako první na světě přináší zjednodušeně řečeno „virtuální zasedačku“, kterou si uzpůsobíte tak, aby vás co nejvíce podporovala v kreativitě, umožňuje vám vytvářet přehledná schémata v prostoru. A při tom nevytáhnete paty ze své kanceláře. Postačí vám set pro virtuální realitu a naše aplikace.“ Říká manažer projektu Andrej Braguca.

„Nemá smysl všechny možnosti popisovat. Přijďte na konferenci a zažijte možnosti Let’s meet VR na vlastní kůži.“ Dodává partner společnosti Ondřej Chromý.

02.11.2018 Virtuální realita z roku 1935!

... více

04.10.2018 2. ROČNÍK JIHOCZECH

... více

27.09.2018 Další úspěch! - Creative Business Cup

... více