Chcete si zajistit vstup zdarma na akci Kybernetická revoluce?

Již 28.3.2018 vystoupí spolutvůrce systému Holistic Management Leoš Kubíček na akci KYBERNETICKA REVOLUCE CZ aneb LID VERSUS ROBOTI ?!

KYBERNETICKA REVOLUCE CZ aneb  LID VERSUS ROBOTI ?!

A vy jako naši zákazníci máte možnost vstupu ZDARMA!

Srdečně Vás zveme na tuto akci, kde se budou řešit témata důsledků implementace novinek souhrnně označovaných jako „Průmysl 4.0“ ve firemním prostředí.

Chcete se dozvědět a s odborníky na slovo vzatými diskutovat na témata:

  • Jaké jsou aktuality v oblasti využívání nejnovějších průmyslových technologií, jaké jsou jejich výhody a naopak rizika?

  • Jaké nároky budou tyto novinky klást na kvalifikaci zaměstnanců českých firem a jaké změny mohou přinést do struktury firemních pracovních pozic? Kde je stále ještě výhodnější využít lidskou práci a kde je naopak navýsost vhodné automatizovat?

  • Jaké změny v manažerských a obchodních modelech se zavedením Průmyslu 4.0 do firem nedílně souvisejí?

  • Jaká kybernetická, bezpečnostní a právní úskalí je třeba přitom mít na zřeteli?

  • A současně si vyhodnotit, nakolik je Vaše firma na všechny tyto novinky připravena či jaké kroky musí ke své připravenosti podniknout?

Přijďte na akci Kyberneticka revoluce.cz aneb Lid versus roboti? dne 28. března 2018 od 9:00 do Jihočeského vědeckotechnického parku v Českých Budějovicích.

Akci moderuje Marcela Augustová z České televize a objeví se na ní řada renomovaných odborníků na téma Průmyslu 4.0 a jeho praktických konotací ve firemním životě. Program akce najdete ZDE.

Registrace je k dispozici online ZDE. Pokud chcete vstup ZDARMA, stačí do pole Poznámka v přihlašovacím formuláři napsat "JVTP".

Těšíme se na setkání s Vámi!

01.03.2018 Co pro vás chystáme v roce 2018

Rok 2018 utíká jako voda, druhý měsíc za námi. Je tedy nejvyšší čas se seznámit s tím, co jsme pro vás připravili v následujícím období.... více

19.02.2018 Jsme úspěšní a rozšiřujeme se

... více

01.02.2018 Virtual LAB ve Sněmovní 7

... více