Další úspěch! - Creative Business Cup

Na konci září jsme se zúčasnili národního kola soutěže Creative Business Cup, které se konalo v plzeňském inkubátoru DEPO2015. Do soutěže se přihlásilo mnoho zajímavých projektů. Mezi podporované oblasti patřili kupříkladu design, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba, rozhlas, televize, ale i software, počítačové hry či 3D tiskárny.

Cílem soutěže je nejen propojit kreativní podnikatele s investory a podpořit jejich vstup na globální trhy, ale i přispět k posílení podnikatelských dovedností a rozvíjení mezioborových inovací. Zapojeno je do ní více než 70 států na pěti kontinentech.

Samozřejmě na takovéto akci nemohl chybět ani Holistic Management s naších projektem Virtual Lab. A byli jsme úspěšní! V národním finále, kterého se zúčastnilo 10 úžasných projektů, jsme byli porotou vybráni, jako 3. nejzajímavější projekt.

Creative Business Cup Czech Republic 2018 - Virtual Lab

Chtěli bychom poděkovat všem, byli jste skvělí! Gratulujeme dalším vítězům miomove a Behavee a ostatním oceněným. Děkujeme porotě, partnerům, divákům a skvělému moderátorovi Tomáši Studenikovi.

11.09.2018 Jak probíhala Kybernetická revoluce 2018 v ČB?

... více

10.09.2018 Reference - Motor Jikov

... více

27.08.2018 Neplýtvejte svým časem, jednejte efektivně!

Jste každé ráno ve stresu, kolik toho zase musíte zvládnout? Stále Vám stojí někdo za dveřmi s nějakou veledůležitou otázkou? Vaši kolegové či podříz... více