Úvod > Team > Leoš Kubíček

Leoš Kubíček

partner a jednatel

Leoš Kubíček

Jsem zakladatelem společnosti Holistic management s.r.o. a jsem zodpovědný za její strategické řízení. Také jsem spolutvůrcem systému Holistic management a zakladatelem Kompetenční akadmie®. Pro naše zákazníky jsem osobou, která připravuje a realizuje změnové projekty firem, pomáhám definovat strategické směřování a působím jako transformační kouč a lektor pro majitele a ředitele společností.

Za společnost Holistic management s.r.o. působím v roli Partnera a jednatele, který je zodpovědný za jednání s klienty, realizaci zakázek a zastupování společnosti vůči úřadům a médiím.

V konceptu Vraťme firmám srdce pomáhám analyzovat firemní DNA a provádím management strategickým nastavením společnosti včetně následných revizí. Aktivně se podílím při nastavení bezpečného procesu generačního předání firmy.

V Kompetenční akademii® působím jako metodik a lektor koučovacích, manažerských a obchodních dovedností včetně role individuálního i skupinového transformačního kouče.

V oboru Health Tuning® se aktivně podílím na nastavování obchodních a marketingových strategií sportovních klubů a na individuálním a skupinovém výkonnostním koučování vrcholových sportovců a manažerů.

Pro Virtual LAB aktivně vymýšlím jeho směřování a podílím se na definování vývoje nových aplikací.

Během své doborné praxe jsem si prošel celou obchodní strukturou od obchodního zástupce, přes Key account manažera po obchodního ředitele. Zodpovídal jsem za obrat s reatailovýcmi řetězci v objemu 500 mil Kč (Stuza a.s.) a vedl tým čítající 35 lidí ve dvou státech( Alphaduct - Dermacol). Byl jsem také zodpovědný za zavedení nové značky na česko-slovenský trh (Henkel). Tyto zkušenosti jsem následně zúročil při vstupu do podnikání a budování společnosti.

Mé projekty:

Vltava-Labe-Press, a.s. Realizace projektu Elitní obchodní tým přinesla během 5 měsíců navýšení obratu o 25% u druhého nejsilnějšího regionu při poklesu trhu tištěných médií o 10%

Joma Fousek, spol. s r.o. Realizace projektu generačního předání firmy z otce na dceru

Čistá Plzeň, s.r.o. Projekt Odborné postupy při reorganizaci společnosti přinesl vylepšení vnitrofiremní komunikace, procesní struktury, zlepšení porad a práce s časem.

GPN GmbH Spolupráce na projektu tvorby hodnot a strategického nastavení firmy s provázáním na každodenní vedení a řízení až na úroveň mistrů výroby

dataPartner s.r.o. Realizace spolupráce školení strategického myšlení, rozhodování a vedení společnosti

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Realizace dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti systemického koučování, nástrojů NLP a pro práci s časem a stresem

Kompetenční akademie® Vytvoření celého konceptu dovednostního vzdělávacího systému

...a mnoho dalších

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

Henkel

CEE trainer, Obchodní ředitel SKP, Ředitel značky Indola ČR a SR

Alphaduct (Korunní, Dermacol)

KAM, NKAM, OŘ

Setuza

OZ, KAM

VZDĚLÁNÍ

Centrum systemiky a NLP

indoviduální výcvik Neuro lingvistické programování

Cetros

Výcvik v Ericksonské komunikační hypnónze

CzechInvest

Kouč pro rizikový kapitál

JCI

Global networker (Japonsko), Leadership development (Malta, USA)

V.I.E.L.

Train The Trainer (Německo)

Expertní skupina Callisto

Performace tuning® koučování - individuální i skupinové

JAZYKOVÉ DOVEDNOSTI

Anglický jazyk
mírně pokročilý
Německý jazyk
pasivní
Ruský jazyk
základní

CO DĚLÁM PRO HOLISTIC MANAGEMENT