Úvod > Team > Mgr. Ondřej Chromý

Mgr. Ondřej Chromý

partner a lektor

Mgr. Ondřej Chromý

Za společnost Holistic management, s.r.o. působím v roli Partnera. V Kompetenční akademii® působím jako odborný lektor a v oboru Health Tuning® se specializuju na NLP a systemické koučování manažerů i vrcholových sportovců.

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI

10/2001 - 06/2014
Vedoucí oddělení přírodních věd

Townshend International School o.p.s.

Lektorská a manažerská práce na mezinárodním gymnáziu. Práce i lektorování v anglickém jazyce.

05/2010 - 01/2014
Obchodní manažer JČ

Outdoored s.r.o.

Obchodní a lektorská činnost v oblatech firemního outdoorového vzdělávání. Vyhledávání zákazníků, vedení obchodních jednání a realizace dohodnutých projektů.

02/2014 - 09/2015
Obchodní a projektový manažer

BCF s.r.o.

Obchodní a lektorská činnost v oblasti firemního vzdělávání manažerů. Tvorba a realizace projektů pro zlepšování výkonnosti firem, týmů a jednotlivců. Např. Grass Czech s.r.o., OV Media s.r.o., Schwan Cosmetics s.r.o. a mnoho dalších

09/2015 - 09/2018
Partner a konzultant

BCF s.r.o

Obchodní, konzultantská a lektorská činnost v oblastech firemního vzdělávání. Tvorba a realizace projektů pro nastavení firemních strategiií, zlepšování výkonnosti obchodních i výrobních podniků a pracovních týmů. Individuální i skupinové koučování top manažerů.

Např.: Engel strojírenská s.r.o.- víceletý projekt zaměřený na stabilizaci liniového managementu firmy. GPN strojírna s.r.o. - několika měsíční projekt na tvorbu a implementaci firmních hodnot se středním a liniovým managementem firmy. Dansen a.s. - krizové řízení společnosti, restrukturalizace procesů, personální audit a zvýšení obratu i zisku firmy. Koučování top managementu.

10/2018 - dosud
Partner a obchodní ředitel

Holistic Management s.r.o

Manažerská, konzultantská a obchodní činnnost. Vedení obchodního úseku firmy, vyjednávání s partnery, příprava a realizace projektů zaměřených na tvorbu firemních strategií a zlepšování výkonnosti obchodních úseků jiných splečností. Např.: DFK group a.s. - víceletý projekt na tvorbu a implementaci firemní vize, poslání, hodnot. Definování strategických cílů a jejich dosahování, přenastavení procesů a organizační struktury společnosti. Koučování top managementu. LB Cemix s.r.o. - několika měsíční projekt na tvorbu vize, poslání a hodnot firmy, vytýčení strategických cílů společnosti a převzetí obchodního úseku firmy s cílem zvýšit firemní obrat (meziročně navýšen o 14 procent). Koučování top managementu.

05/2019 - dosud
Partner a jednatel

Virtual Lab, s.r.o

Jednatelská a manažerská činnost. Vyjednávání s partnery společnosti, příprava a realizace projektů. Např. : VR senior Pack - implementace využití virtuální reality do domovů pro seniory, CSS a nemocničních zařízení. Let´s meet VR - implementace využití aplikace pro 3D porady ve virtuální místnosti na světový trh.

VZDĚLÁNÍ

1995 - 2001
Jihočeská Univerzita v Českých Budějovicích

Pedagogická fakulta

2013 - 2014
Kompetenční Akademie

Výcvik lektora v Systemikém přístupu (80 hodin) Osvědčení

2018-2019
Centrum Systemiky a NLP

NLP Premier Practitioner (90 hodin) NLP Master Practitioner (90 hodin)

2012 - 2013
University of Cambridge

Cambridge ESOL Level 2

Certificate in Advanced English

University of Cambridge International Examinations

Teaching and Assessing skills

2013 - 2015
International School of Business and Management VŠE v Praze

Performance Tuning/individual (110 hodin) Performance Tuning/master (110 hodin)

Výcvik Ericksonské komunikační hypnózy

JAZYKOVÉ DOVEDNOSTI

Anglický jazyk
Pokročilý (C1)
Německý jazyk
Mírně pokročilý (B1)
Ruský jazyk
Úplný začátečník (A1)

CO DĚLÁM PRO HOLISTIC MANAGEMENT