Taháky žádoucí

Asi každý z nás si vybaví situaci, kterou zažil během svého chození do školy: “Rozdáme si prázdné papíry a napíšeme si prověrku. Upozorňuji, že pokud u někoho z vás najdu tahák, dostává bez milosti pětku!

A co uslyšíte jiného na našich výcvicích Kompetenční akademie? “Rozdělte se do skupin a na 1 flipchartový list vytvořte tahák z celého dne! Použijte text, obrázky a dejte jednotlivé techniky a nástroje do souvislostí…” A proč vlastně podporujeme tvorbu taháků? Díky 12 létům praxe ve vedení firem, týmů a vzdělávání zaměstnanců i podnikatelů mohu s klidným srdcem říci, že to přináší snazší zapamatování nových informací o více jak 40% oproti tradičnímu způsobu učení a hlavně to umožňuje všechny nástroje a informace vidět v souvislostech. Velmi často se pak stává, že účastníci říkají: “Teď už to chápu! Tohle se dá vlastně použít i tady…” a vznikají tak nové WOW efekty.

Proto vyzývám PIŠTE TAHÁKY!!!

--- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK --- --- OBRÁZEK ---

31.01.2017 Recenze knihy Strom poznání

... více

25.01.2017 Vratislav Kulhánek: Firma je jakýsi živý systém...

... více

23.01.2017 Workshop: Jak být magnetem na zaměstnance, i když nemám sexy produkt?

... více