Google v hlavě

Možná víte , že váš mozek musí zpracovat tok informací o hodnotě cca 37 GB za vteřinu. To je kvantum dat, která by zaplnila hard disk běžného notebooku za 13 sekund.

Vaše paměť nejenom, že se nezaplní nebo některá data nevymaže. Naopak, vše pečlivě roztřídí a uloží. Užitečná data zůstanou ve vědomí a ta pro vás méně důležitá putují do podvědomí a následně do nevědomí.

Holistic management® Nevědomí

O tom, co z toho vám bude zpřístupněno do vědomí, rozhodují tzv. filtry. Ty se otvírají pomocí opakování nebo prožitkem. Nicméně, všechno co jste kdy viděli, slyšeli, četli, ochutnali atd. je ve vaší hlavě dobře uloženo a jde pouze o to, umět to dostat do vědomí. Všichni v sobě máte veliké zdroje, máte vlastní "Google" :) Jestli si říkáte, jak ty informace z vašeho moudrého nevědomí dostat, abyste začali zvládat náročné situace lépe než doposud, tak si najděte dobrého kouče. Není nás v ČR moc, ale pár z nás opravdu umí s filtry klientů pracovat a vám tak otevírat cestu k netušeným možnostem. Dávejte si jenom pozor na celou řadu podvodníků, kteří o koučování hezky mluví, ale nic pořádně neumí, aby vaše investice nešla do prázdna.

Hodně štěstí při hledání :)

Autor: Ondřej Chromý

19.04.2019 NAŠE NEJBLIŽŠÍ AKCE!

... více

15.04.2019 Manipulace při obchodních jednání

Kdy je manipulace účinná? Jak často ji používáte během obchodního jednání? Jak vnímáte etickou stránku věci? Jak se manipulacím bránit?... více

01.04.2019 Bez Ty není Já

V poslední době se často setkávám s lidmi, v jejichž jazyce zaznívá "Já" až příliš a těm chci věnovat tento příspěvek.... více