Úvod > O nás > Sociálně odpovědná firma

Sociálně odpovědná firma

Dáváme příležitost lidem se zdravotním postižením. Aktuálně zaměstnáváme 6 osob s nejrůznějšími zdravotními obtížemi.

Od roku 2016 pravidelně podporujeme Nadační fond WalDík částkou v řádech desítek tisíc Kč. Děkujeme touto cestou účastníkům našich výcviků a workshopů, díky kterým jsme mohli část vstupného investovat do budoucnosti dětí v Českcýh Budějovicích. Jsme hrdí na to, že alespoň touto cestou můžeme přispět k pestrosti nabídky základního vzdělávání neboť jsme přesvědčeni, že standardní základní školství v České republice nenaučí naše děti těm správným znalostem, dovednostem a přístupu, který bude pro jejich budoucnost důležitý.

Pro sezónu 2017 - 2018 jsme podpořili dětský fotbalový klub SKP České Budějovice v řádech tisíců Kč.

Dlouhodobě podporujeme našimi aktivitami (služby v řádech stovek tisíc Kč) i zprostředkováním darů FOKUS CB z.ú., který pomáhá lidem s duševním onemocnění žít maximálně plnohodnotný život.

Pravidelně jako partner podporujeme aktivty JCI South Bohemia z.s. a JCI Czech Republic z.s., které se snaží v rámci celosvětové sítě vytvářet v regionu, kde sami působí, příležitosti pro mladé a aktivní lidi, aby se sami mohli zapojit do změnových aktivit a posouvat svět k lepšímu prostřednictvím projektů ve sféře podnikání, vzdělávání a sociální oblasti.

Druhým rokem se aktivně zapojujeme do projektu Burza filantropie, kde nejen pomáháme jako donátoři, ale podporujeme finalisty v jejich zlepšování v prezentačních dovednostech.