Úvod > O nás > Tradice

Tradice

Společnost BCF s.r.o. jsem zakládal v roce 2005. Jejím původním cílem bylo uvádět na český trh projekty v oblasti distribuce oděvních značek a firemního poradenství. Postupem času jsem aktivity společnosti zaměřil na oblast systemického koučování a strategického firemního poradenství.

Rok 2010 byl pro mě přelomový a znamenal rozšíření aktivit společnosti i do oblasti vzdělávání a postupnému vytváření uceleného konceptu Holistic managementu. Postupem času se již týmu společnosti BCF s.r.o. dařilo získávat čím dál větší renomé mezi podnikateli, řediteli společností a dokonce i na akademické půdě. Díky tomu získala vdělávací část společnosti Kompetenční akademie® garanci na své programy od Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity. O vytvořený koncpet Holistic management následně projevilo zájem několik univerzit, na kterých jsme začali přednášet.

Zásadní změnou bylo uvolnění části podílu mému kolegovi, který se tímto stal Partnerem společnosti.

V průběhu doby jsme rozšířili portfólio pomoci o systém Health Tuning®, který řeší syndrom vyhoření, dokáže mu předcházet a pomáhá vrcholovým sportovcům k dosahování maximálního výkonu a vnitřní spokojenosti.

Protože stále hledáme způsoby, jak snadněji a efektivněji pomáhat lidem v jejich osobním posunu, propojili jsme naše dlouholeté zkušenosti z psychologie s nejmodernější technologií Virtuální reality. Jako interní START-UP vznikl projekt Virtual LAB, který získal 1.místo v soutěži JIHOCZECH.

Od 1.1.2019 jsme se oficiálně přejmenovali na Holistic management s.r.o.

Leoš Kubíček

Jednatel a zakladatel Holistic management s.r.o.